До цього ножа підходить ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) — А НА КНОПКЕ-2 або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН) — А НА КНОПКЕ-2
Клинок ножа виготовлений із дзеркально відполірованої сталі марки 440C. Сталь 440С є сучасною високовуглецевою неіржавкою сталлю. Візитна картка 440С — висока зносостійкість і твердість, яка забезпечується високим вмістом вуглецю та легуванням молібденом і ванадієм. Хімічну стійкість сталі надає високий вміст хрому, що надає додаткової зносостійкості. Ця сталь дещо складна в заточуванні, такі ножі погано правляться мусатом, і доведеться витратити чимало сил, щоб переточити такий клинок, але завдяки його зносостійкості робити це доведеться набагато рідше, ніж у разі використання дешевших сталей.
Колодка ножа складної ергономічної форми, з підпальцевими виїмками, підійде й великій, і дрібній руці.
Сама колодка утворена сталевими лайнерами на гвинтах і має гарні дерев'яні накладки з цінної породи дерева. Назвужує така деревина — "крап". Її отримують із кулястих наростів, що трапляються на стовбурах Берез. Природно, такі змінені дула трапляються рідше, ніж звичайні, тому й коштує кап куди дорожче, ніж проста береза. Але вся річ не тільки в рідкості. Здавна кап цінується за свою високу міцність і незвичайний малюнок. Старовинні меблі оброблені капом, капові тютюнерки та скриньки досі в ціні.
Сторонами використовується кап і для виготовлення красивих і міцних ручок ножів.
Деревина, яка використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення, стійка до вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки чудово гармоніюють із полірованим клинком.
У відкритому положенні клинок фіксується надійним і відпрацьованим у виробництві замком Liner Lock, який чудово себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою.
Класичний дизайн у сучасному виготовленні, ніж, який однозначно не залишить Вас байдужим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 165 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпеньок, Асіст |
| Дизайнер | Jesper Voxnaes |
| Довжина колодки, мм | 118 |
| Довжина, см | 91 мм |
| Довжина загальна, мм | 196 |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Кишенькова кліпса | Чотирьохпозиційна |
| Конструкція осьового гвинта | Шарикопідшипник |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали | X50CrMoV15 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS 204P |
| Марка сталі/Матеріал клинка | S35VN |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній |
| Матеріал руків'я | Метал, Деревний кап |
| Матеріал накладки/рукояті | Нержавіюча сталь, вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножни | Відсутні |
| Ножны | Немає |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складні |
| Обробка клинка | чорний оксид |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Відкривання ножа | Автоматичний |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість клинка, HRC | 57-58 |
| Твердість леза | 57-58 |
| Твердість сталі, HRC | 56-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип ріжучої кромки | Свічина крайка |
| Довжина клинка, мм | 4 |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 672 ₴




