При першому знайомстві з ножем, на мові так і вертиться — «міський тактик». Невеликі розміри, брутальна форма клинка, повністю металева конструкція ножа. Незважаючи на свої скромні розміри, ніж важить доволі значні 150 грамів, причиною тому — надзвичайно потужна рукоять. Стальні лайнери товщиною 4 мм, такий же стальний спейсер створюють надзвичайно жорстку, міцну конструкцію рукояті.
У порівнянні з рукояттю, клинок — «американський танто» відрізняється чудовою пробивною здатністю, зберігаючи міцність кінчика. У нашому випадку проникні властивості клинка посилені фальшлезвом без заточки, розташованим на пониженні обуха. Перетин різальних кромок на клинку утворює додатковий гострий край, який чудово проявить себе під час різання твердих волокнистих матеріалів.
Рукоять, як уже згадувалося вище, виготовлена з сталевих пластин. Скромні розміри, завдяки продуманій ергономіці, абсолютно не відбилися на надійності утримання ножа в руці. Р
розвинені підпальцеві вирізи, опорний «плавник» клинка, насічка під великий палець на «тильній» частині ножа – все знаходиться на своїх місцях і не доставляє дискомфорту. Ручка ножа зручна як для прямого, так і для зворотного хвата. В кінці рукояті є невеликий склобій.
Запірний механізм ножа — неприхотливий замок «лайнер лок». Лайнер-лок не боїться забруднень, досить простий за своєю конструкцією та дозволяє відкривати та закривати ніж однією рукою. Наявність двостороннього шпенека на клинку дозволяє відкривати ніж як правою, так і лівою рукою. Для прихованого носіння ніж оснащено глибокою, досить жорсткою кліпсою. Міцний компактний ніж на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 145 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпеньок, Асіст |
| Дизайнер | Jesper Voxnaes |
| Довжина, см | 91 мм |
| Довжина загальна, мм | 196 |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Кишенькова кліпса | Чотирьохпозиційна |
| Конструкція осьового гвинта | Шарикопідшипник |
| Марка стали | X50CrMoV15 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS 204P |
| Марка сталі/Матеріал клинка | S35VN |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній |
| Матеріал накладки/рукояті | Нержавіюча сталь, вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножни | Відсутні |
| Ножны | Немає |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складні |
| Обробка клинка | чорний оксид |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Відкривання ножа | Автоматичний |
| Твердість клинка, HRC | 57-58 |
| Твердість сталі, HRC | 56-58 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип ріжучої кромки | Свічина крайка |
| Довжина клинка, мм | 4 |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 95 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 155 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 514 ₴






