Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2,6 мм.
Цій марці стали характерні стійкість до іржі та корозії, зносостійкість і тривале утримання гостроти клинка. Клинок, оброблений сатинуванням, не тільки приятно має вигляд, але й забезпечений захистом від слідів використання й подряпин.
Замком для складаного ножа 6788 PC слугує схема лайнер-лок, яка вже не перший рік числиться зразком безвідмовності. Відкривається і складається ніж 6788 PC легко та невимушено.
Водночас, способів розкладання в нього як мінімум два — звичайний, за допомогою шпеників і набагато швидший, за допомогою виступу-плавника на клинку. Щоб розкласти клинок, потрібно натиснути на плавник пальцем. Після цього він ще й слугує як упор-обмежувач для пальців.
Ручка складаного ножа 6788 PC Grand Way забезпечена пластиковими накладками з хвилястим візерунком, що забезпечує її ребристою насічкою, а також декоративно-функціональними виїмками, які прикрашають його та підвищують зручність використання. Метал колодки трохи виступає за пластик накладок і в цьому виступі зроблені отвори для темляка.
6788 PC від компанії Grand Way — це надійний складаний ніж, зручний у щоденному використанні, який добре підходить і для розрізання матеріалів різної щільності, і для нарізання продуктів.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-L (КОРИЧН) — В НА КНОПКІ| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 103 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 198 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 316 ₴






