До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-XL (ЧОРН)-B НА КНОПКЕ-2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 145 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴





