Ніж складаний 9011
Grand Way 9011 — недорогий, але цікавий складаний ніж.
Як перевага цієї моделі можна перерахувати:
- 75 мм клинок із міцної й невибагливої неіржавкої сталі 420;
- ніж ОЧЕНЬ легкий — 55 г;
- компактні габарити в складеному стані;
- поверхня клинка оброблена методом Satin Finish;
- надійний замок типу Back Lock;
- вдалий дизайн;
- доступна ціна.
Звісно, Grand Way 9011 — це бюджетна модель. Не варто пред'являти до неї екстремальні вимоги на кшталт тих, що так люблять оглядачі ножів топового сегмента. Але якщо вам потрібен простий і легкий кишеньковий ніж для виконання повсякденних завдань, купіть Grand Way 9011 і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це якраз те, для чого він створений.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 55 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 90 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | немає чохла |
| Загальна довжина | 165 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 53-56 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴



