До цього ножа ви можете придбати додатково шкіряний чохол зі шкіри вищого ґатунку від українського виробникаЧОХОЛ-L (чорний)-B
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
Сучасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі. Клинок цього ножа виготовлений зі сталі марки 8Cr13MoV. Замок ножа, що вже став класикою, невибагливий і відпрацьований у виробництві Liner Lock. Замок дуже надійний, дає змогу складати ніж однією рукою й не боїться бруду.
Накладки колодки виготовлені з композитного матеріалу G-10 — склопластику високої якості. Композиція фенольних смол і скловолокна має чудову міцність, оливобензостійкість, стійкість до вологи, не проводить електричний струм, довговічна та технологічна. Шорсткі накладки з G-10 приємні на дотик і не ковзають навіть у мокрій руці. Шпеник на клинку та конструкція замку дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
Найсправжніший «мікротактик» і непомітний помічник. Легкий, міцний, з нековзкою шорсткою ручкою ніж здатний на багато, попри розмір і малу вагу. Нитки, конверти, папір, олівці та продукти для нього дрібниці, ніж може виявитися на риболовлі під час роботи зі снастями або як бек-ап за наявності потужнішого ножа. Модель виділяється прекрасно продуманою ручкою та розмірами, достатніми не тільки для заточування олівців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 110 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 110 |
| Додаткова інформація | результати випробувань твердості сталі представлені на фото |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 361 ₴








