Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність. Потужний і міцний клинок, загартований до 59 HRC, має гарне різання й чудову проникність.
Приємну важкість ножу надають міцні сталеві плашки колодки та масивна фурнітура, скріплювальна клинок і ручка, міцність якої забезпечується великою кількістю втулок. Відкрита конструкція на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити.
Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — у цьому ножі це лінійний замок, що добре себе зарекомендував. Замок надійний у своїй простоті, відпрацьований у виробництві та вкрай невибагливий.
Унікальна ергономічна форма колодки безпечна в роботі, завдяки насічкам і упору. Накладки колодки виготовлені з композитного матеріалу G-10 чорного кольору — склопластику високої якості. Композиція фенольних смол і скловолокна має чудову міцність, оливобензостійкість, стійкість до вологи, не проводить електричний струм, довговічна та технологічна. Шорсткі накладки з G-10 приємні на дотик і не ковзають навіть у мокрій руці.
Шпеник і спеціальний виступ на клинку, а також конструкція замку дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою.
Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
Великий, міцний, надійний і універсальний ніж, що підходить для походів, полювання й екстримальних ситуацій.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН) -B| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 157 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Додаткова інформація | результати випробувань твердості сталі представлені на фото |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Матеріал чохла/ніжний | немає чохла |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 1 148 ₴







