Термін edc (every day carry) дослівно позначає «для щоденного носіння» і передбачає під собою те, що ніж, крім свого стильного дизайну, і комфортного перебування в кишені, вміє виконувати масу міських завдань, що щодня виникають.
Перше враження, яке набуває, взявши ніж у руки — надійність. Потужні лайнери, фрейм лок як замок, товсті шпеники клинка, що слугують обмежувачем ходу, навіть візуально викликають повагу. Розглянемо ніж пильніше. Клинок ножа з зниженням лінії обуха виготовлений із неіржавкої сталі 440 А, — мартенситної сталі із середнім вмістом вуглецю. Безумовно, така сталь дещо м'якша, ніж 440С, але й має свої переваги, як-от здатність прекрасно приймати заточування і найвища корозійна стійкість, у лінійці 440 сталей.Спуски — слабо вигнуті від середини клинка. Клинок ножа має дуже розвинене рикасо, яке дає змогу урізноманітнити хвати під час роботи з ножем.
Колодка ножа можна схарактеризувати словами — «досконалений мінімалізм». Все просто до неможливості, два сталеві лайнери скріплених між собою гвинтами. Фрезерарка, нанесена на площину лайнера з лицьового боку, не тільки покращує візуальну привабливість ножа, вона реально покращує зчеплення колодки та долоні. Анодовані грані колодки — справжня дизайнерська знахідка, має дуже стильний вигляд.
За фіксацію клинка в розкритому положенні відповідає замок FrameLock. Фрейм лок, це силова версія лайнер-лока, тому що як запірний елемент виступає не пластина, а безпосередньо частина самого лайнера. Оскільки E-42 — «фліпер», то клинок ножа, можливо, розкрити або за двосторонній шпеник, що дуже зручно для лівшів, або натиснувши на «спіновий» плавник клинка, ведучи цю дію помахом кисті. Для прихованого носіння ніж обладнаний однопозиційною кліпсою.
Однозначно цікавий, міцний ніж, який унаслідок своєї міцної конструкції дасть власнику змогу дещо розширити коло завдань міського ножа.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм. До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) -В| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 140 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 A |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Frame Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 230 ₴





