Ніж складаний E-46
Складаний ніж Е-46 від Grand Way призначений для користувача, якому потрібен недорогий різальний інструмент для повсякденного використання. Такі ножі не призначені для того, щоб штурмувати джунглі Амазонки, колоди дрова або обробляти на частини свіжу мамонт'ятину. Е-46 потрібен для того, щоб, до пори до часу, тихо лежати в кишені та не займати багато місця. А потім, коли настане час щось відрізати, проткнути або підчепити — просто стане в пригоді своєму власнику.
Дизайн ножа не агресивний, витончений і не позбавлений певного смаку.
Колодка формується двома сталевими лайнерами, доповненими накладками зі стабілізованої деревини. У її поєднанні з класичною формою клинкою, больстером і навершям із прикрашеної травленою сталі, вийшов простий і водночас привабливий ніж, що ґрунтується на класичних формах.
Витягується клинок за допомогою шпеника, у розкритому положенні фіксується замком бек-лок. У перерізі він є, по суті, клином із підводами, виготовленим із неіржавкої сталі 440 А. Наточити такий клинок можна гостро та різати він буде добре. А коли затупиться, його легко буде заточити знову.
Тож Е-46 може стати в пригоді для нескладних повсякденних робіт як у місті, так і під час прогулянок на свіжому повітрі. Приємний дизайн, невелика вага, простота в догляді роблять його недорогим, але корисним міським аксесуаром.
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- L (КОРИЧН) -B або ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН)-B
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 110 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 A |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴



