Колодка ножа ергономічної форми, досить надійна та зручно лягає в руку. Ручка утворена сталевими лайнерами та має гарні дерев'яні та сталеві накладки. Деревина, яка використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення, стійка до вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки чудово гармоніюють із полірованим клинком.
Дзеркально полірований клинок, виготовлений зі сталі 440С, дуже популярного та гідного ножового матеріалу. 440С — досить тверда сталь, ножі з неї чудово ріжуть і довго не тупляться.
Ніж обладнаний замком Back Lock, одним із найперших і найвідоміших замків, який іноді називають «хребет», за характерну металеву частину замка, що йде вздовж усієї «спини» колодки ножа. Структура замка проста, але водночас дуже надійна. Той самий «хребет» одночасно виконує роль кнопки замка та стопора леза у відкритому стані. Важіль-коромисло проходить уздовж усієї ручки та зачеплюється спеціальним гачком за проріз у «п'яті» леза. Роль пружини виконує тонка пластина всередині колодки.
Стильний класичний ніж, з клинком із чудової сталі стане Вам надійним супутником на природі та в побуті, а також чудовим подарунком.
До ножа окремо можна придбати шкіряні чохли: Чохол-XXL (коричневий) — A або Чохол-XXL (чорний)-A на кнопці| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 115 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 123 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 426 ₴





