Складаний ніж S 113 від компанії Grand Way — це поєднання класичного дизайну й ергономіки, неможливої без прогресу технологічності. Дзеркально відполірований клинок і темна колірна гама дерева ручки з невеликими заклепками роблять цей ніж дуже привабливим і відразу просимося до рук.
Клинок виготовлений із марки сталі 440С, вельми стійкої до корозії й іржі, деревина пройшла оброблення спеціальним просоченням, яке стало її стійкою до бризок і вологи. Загальне складання ножа S 113 вирізняється гарною підганкою всіх частин, без жодних щелей и зазоров.
Всі ці чинники разом, співвідношення ціна-якість, а також простий і надійний замок бек-лок роблять ніж S 113 гарним варіантом для тих, хто шукає собі надійного помічника в EDC-комплект, або для пікніків і нескладних походів. Важливу роль тут відіграє і довжина клинка (105 міліметрів), що складається в загальну довжину 240 міліметрів.
Адже зізнаватися чесно, нерідко довжини компактних складаних ножів бракує навіть для зручного нарізування хліба або великих овочів і фруктів — доводиться різати з підходами, відрізками. Тут же з цим усе чудово. За всіх своїх габаритів, складаний ніж S 113 не є холодною зброєю й не потребує спеціальної документації для його продажу, покупки та носіння, що й підтверджує супутнє експертне висновок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 127 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 135 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Палісандр |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Back Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 ₴





