Ніж S-23 — це поєднання різкого клинка зі спусками від обуха та дуже зручної ручки.
Клинок зроблений із якісної сталі 9Сr18MoV, яку нерідко називають близьким аналогом високоякісної сталі D2. Обробка поверхні клинка — вельми красивий поперечний сатин.
Ніж дуже гострий відразу з коробки, і до того ж уся механіка складаного ножа працює чудово прямо з коробки. Завдяки вдало реалізованому осьовому вузлу на підшипниках, клинок ножа під час розкладання буквально «літає».
• Довжина клинка — 87 міліметрів.
• Довжина заточеної частини — 81 міліметр.
• Довжина колодки — 115 міліметрів.
• Зведення 0,4 — міліметра.
• Товщина в обуху — 3 міліметри.
Варто зазначити осьовий гвинт із прямим, без премудростей, шліцом. Ширина шліца дає змогу регулювати осьовий гвинт монеткою. Це дуже зручно в будь-яких умовах, коли під рукою немає викрутки.
Накладки ручки жовтогарячого кольору — не плоскі, а об'ємні. Така об'ємна ручка дуже зручно сидить у руці. Ніж зручно тримати в руці, долоню не наминає. Підпальцева виїмка колодки має декоративно-функціональні виїмки.
У разі тривалих робіт із ножем кліпсу можна відкрутити, після чого різати та стругати хоч цілий день, не відчуваючи жодного дискомфорту.
Для зменшення ваги лайнери висвердлені. У результаті, ніж важить 130 грамів.
Загалом ніж не тільки харизматичний, але й по-своєму гарний, а також практичний. Підходить для виконання різних завдань і зручний у роботі.
Ніж із таким загальним виготовленням, механікою та сталлю — справжня знахідка для побутових ножів і взагалі всіх, кому потрібен гарний ніж на щодень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Додаткова інформація | результати випробувань твердості сталі представлені на фото |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 9Cr18MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 933 ₴








