До цього ножа підходить ЧОХОЛ-XL (КОРИЧН) — A НА КНОПКЕ або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН) — А НА КНОПКЕ-2
Викидний ніж S-25 з боковим викидом клинка — є поєднанням витонченості та функціональності. Сталь списоподібного клинка — 8Cr13MoV. Твердість 58-59 HRC.
Від кінчика до середини клинка по обуху тягнеться фальшшлезовитість — така конструктивна особливість є відсиланням до лінії таких клинків, що ведуть свій початок від стилетів. Є на клинку та виступи-ріжки, що відіграють роль невеликої гарди та зручних упорів для великого та вказівних пальців під час використання ножа в розкладеному стані.
За надійність фіксації леза відповідає надійний механізм кнопкового замка (button lock). Ніж розкладається й закривається рівно — жодних перекосів леза в рамці ножа. На осі клинка встановлені дві фторопластові шайби.
Кнопка викиду зроблена майже врівень із плоскістю ручки ножа й навіть трохи «притоплена». Це зводить до мінімуму випадкові натискання та спрацьовування механізму розкладання. У відкритому стані ніж блокує той самий механізм, що й відкриває його. Під час закриття потрібно теж натискати на кнопку, складаючи клинок вручну.
Колодка ножа складається з металевих плашок матово-сірого кольору зі вставками темного дерева, які завдяки своїй опуклості збільшують зручність посадки ножа в руці.
Ніж чудово справляється з усіма простими роботами. Силові роботи, водночас, звичайно — це явно не його сильна сторона. А з кожними побутовими завданнями — порізати фрукти, розкрити коробку — справляється на добре.
Особливості та переваги ножа S-25:
- ніж-автомат із боковим викидом клинка — клинок відкривається практично миттєво під час натискання на кнопку;
- стильний дизайн у поєднанні зі зручністю;
- компактність розмірів (складеного ножа трохи менш ніж 120 міліметрів).
- кліпса, що переставляється прихованого носіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 147 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Додаткова інформація | результати випробувань твердості сталі представлені на фото |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Stonewash |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | Plunge Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 1 075 ₴








