Складаний ніж WK 04001 — це вдале поєднання спокійного, класичного дизайну та сучасних рішень. Ергономіка колодки забезпечує надійність і зручність утримання. Утворена колодка ножа сталевими лайнерами та забезпечена гарними накладками з цінної породи дерева — палісандра. Дерев'яні накладки пройшли спеціальну обробку, яка зробила їх стійкими до намокання та інших негативних чинників. Використання натуральних матеріалів зробило колодку приємною на дотик і теплою навіть у мороз. Темний палісандр чудово гармонує із дзеркальним поліруванням клинка.
Ніж обладнаний надійним клинком зі сталі 440 С, що чиститься серед оптимальних для ножів щоденного використання (EDC). 440 С характеризується зносостійкість, вона довго не тупиться, клинки з неї чудово ріжуть матеріали різної щільності. Модель обладнана лайнер-локом добре себе зарекомендував замком. Він надійний у своїй простоті та вкрай невибагливий в обслуговуванні.
Нож WK 04001 - зтильний класичний ніж, з цікавим клинком із чудової сталі, стане вашим надійним підмогом на природі та в побуті, а також чудовим подарунком.
До ножа окремо можна придбати шкіряні чохли: Чохол-L (чорн) — B або Чохол-ХL (коричневий) — B на кнопці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 144 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 105 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Палісандр |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 571 ₴





