Ніж WK 07012 — це стильний, не без певної брутальності, фолдер із цікавим за формою клинком. Клинок є варіацією на тему американського танто. Клинок ножа, що називається надихає: довжина 90 міліметрів, товщина в обуху — 2,6 міліметрів, у поєднанні з простотою прямих і різких ліній.
Клинок ножа WK 07012 виготовлений зі сталі марки 5Cr15MoV — сучасної високохромісної неіржавкої сталі, яка славиться підвищеною неіржавкістю і нескладність заточування. До того ж клинок ножа WK 07012 додатково захищений і прикрашений за допомогою обробки black stonewash.
Загальна конструкція ножа — суцільнометалева. На колодці є функціонально-декоративні рельєфні візерунки та виїмки, що працюють на поліпшення схоплення та прикраса ножа.
Як замок у WK 07012 застосований класичний, надійний лайнер-лок. Ніж легко розкладається і складається однією рукою й не боїться забруднення механізму.
Для швидшого та зручнішого відкриття клинок у WK 07012 забезпечений виступом-фліпером. Крім того, на колодці є спеціальна виїмка для пальців, а для зручного носіння ножа кожен день із собою, його обладнали кліпсою.
Складаний ніж WK 07012 — зручна, практична та стильна модель для носіння щодня, для тих, хто шукає собі надійний ніж.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) — В НА КНОПКІ — 2| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 190 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Покриття клинка | Black Stonewash |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 437 ₴







