До цього ножа підходить ЧЕХОЛ-XL (КОРИЧН) — A НА КНОПКІ або ЧОХОЛ-XL (ЧОРН) — А НА КНОПКЕ-2
S-26 — кнопковий викидний ніж із боковим викидом клинка, що вирізняється якістю та вдалістю конструктивних рішень.
Особливості та переваги викидного ножа S-26:
• Ніж-автомат із боковим викидом клинка, який практично миттєво переводиться в робоче положення.
• Гарна якість виготовлення, простий і надійний механізм стисненої пружини автоматом розкриває складаний ніж під час натискання кнопки.
• Компактність, вдалий дизайн і оформлення.
• Якісна сталь 8Cr13MoV з твердістю 58-60 одиниць за Роквеллом.
Ніж-фолдер S-26 — це класична викидна модель із боковим викидом клинка. Зустріч основної різальної крайки та скосу обуха, що має увігнуту лінію, утворює вістря клинка.
Клинок має захисно-декоративне оброблення металу — stonewash, що надає йому більше харизматичності та захищеності від корозії й подряпин.
Вістря — тонке та розміщене на рівні середини ширини клинка. Також фаски у скосу обуха утворюють фальшлезо. Така форма клинка характерна для американських боуї та фінок російського типу.
Колодка моделі ножа S-26 — товсті пластини з неіржавкої сталі зі вставкою з композитного склопластику G 10 на одному боці.
Друга сторона ручки — суто металева, ребриста поверхня, до якої прикріплена притискна кліпса для зручного носіння ножа на кишені.
Отвори під темляк немає, проте, сама ближня до тильної частини ножа банка, може використовуватися як місце для його кріплення.
Складаний кнопковий ніж S-26:
• Загальна довжина — двісті міліметрів.
• Довжина в складеному стані: 115 мм;
• Клинок завдовжки 85 міліметрів.
• Товщина клинка в обуху — чималі три міліметри.
• Вага — сто сорок шість грамів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 150 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Додаткова інформація | результати випробувань твердості сталі представлені на фото |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Stonewash |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | Button lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 142 ₴








