Ніж нескладний 16710
Ніж FL 16710 зроблений у стилі американського танто (статтю про цей тип ножів див. у нашому блозі). Він є гарним вибором для туристів, рибалок та мисливців. Пластична 420 сталь має високу корозійну стійкість, легко правиться і точиться (твердість 52-55 одиниць за Роквеллом). Товщина чотири міліметри у обусі тільки додає ножу-танто більшої міцності та надійності. Завдяки сатинуванню, клинок танто FL 16710 не тільки гарний, але й менш вкривається помітними подряпинами.
Клинок FL 16710, як і в інших тантоїдів, має чудову проникаючу і пробивну здатність – все завдяки незвичайній геометрії з особливим кутом вістря ножа. Ніж і руків`я є суцільнометалевим єдиним цілим. Це власне - хвостовик ножа, обмотаний чорним паракордом, що і формує рукоятку. Тобто цей ніж можна навіть метати, він від цього не постраждає.
Чохол з кордури, що йде в комплекті, дозволяє носити ніж на поясі.
Ніж-танто FL 16710 – простий, невибагливий, простий у догляді та обслуговуванні, а тому надійний ніж який гарно підходить навіть на роль ножа виживання.
До ножа FL 16710 додається експертний висновок, який підтверджує, що він не відноситься до категорії холодної зброї і не вимагає отримання реєстрації та дозволів.
Клинок FL 16710, як і в інших тантоїдів, має чудову проникаючу і пробивну здатність – все завдяки незвичайній геометрії з особливим кутом вістря ножа. Ніж і руків`я є суцільнометалевим єдиним цілим. Це власне - хвостовик ножа, обмотаний чорним паракордом, що і формує рукоятку. Тобто цей ніж можна навіть метати, він від цього не постраждає.
Чохол з кордури, що йде в комплекті, дозволяє носити ніж на поясі.
Ніж-танто FL 16710 – простий, невибагливий, простий у догляді та обслуговуванні, а тому надійний ніж який гарно підходить навіть на роль ножа виживання.
До ножа FL 16710 додається експертний висновок, який підтверджує, що він не відноситься до категорії холодної зброї і не вимагає отримання реєстрації та дозволів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 215 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 140 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | шнур |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 300 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Фіксований мечок |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴






