13 ACWP зроблений у стилі класичних американських мисливських ножів. Поліроване дерев'яне руків’я з надійним сталевим захистом пальців надає йому серйозний та елегантний вигляд.
Але красива зовнішність 13 ACWP не повинна затьмарювати його основного призначення – бути дуже практичним та зручним мисливським ножем. І з цією роллю 13 ACWP безперечно впорається.
Довжина клинка складає 110 мм, товщина 2,1 мм. Форма клинка – drop point, яка однією з найбільш універсальних на даний момент. Сталь клинка – нержавіюча сталь 440С. Ножі з цієї сталі довго залишаються гострими, не іржавіють, є доволі міцними та практичними.
13 ACWP можна віднести к типу універсальних мисливських ножів.
Ножі цього типу зручні та безпечні у використанні, спектр їх застосування надзвичайно широкий.
Тому 13 ACWP буде вкрай ефективний як на полюванні, так і в серйозному туристичному поході.
У комплекті з ножем поставляються міцні піхви з кордури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 154 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Фіксований мечок |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 790 ₴






