Нескладаний ніж Grand Way 111142 – гарний приклад поєднання простих форм та конструкційних рішень. Клинок типу drop point та ергономічне руків’я з гумопластику та полімеру – простота та ефективність як вони є.
Клинкам такого типу характерне зниження лінії обуху. Точка їхнього вістря опущена: при проколюванні, та будь-якому ударному русі, вона розташована на осі навантаження. Ця специфіка геометрії забезпечує легкість входження клинка у матеріал. З таким клинком у вас добре вийде і протикати щось, і різати. При цьому сам клинок 111142 не виглядає надто агресивно, але є дуже міцним.
420 сталь з якої зроблений клинок 111142 – гарний вибір для універсального ножа, який використовується в похідно-польових умовах. Серед позитивних якостей цього типу стали слід відзначити опір до корозії, а також пластичність, здатність не ламатись та не кришитись.
Руків’я має зручний упор для пальців та підпальцеву виїмку, що робить утримання ножа зручним як в рукавичках, так і голими руками.
Ніж 111142 продається в комплекті з поясними піхвами з кордури.
Сфера застосування нескладного ножа 111142 – не обмежується лише одним лише походом і однією тільки риболовлею. Це взагалі досить зручний та універсальний ніж.
Нержавіючий клінок, ергономічне руків’я з нековзних синтетичних матеріалів, робить ніж 111142 чудовим помічником для туристів, рибалок та мисливців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 193 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 130 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик, Гума |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Фіксований мечок |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 524 ₴






