Grand Way 170175 — модель автоматичного ножа з фронтальним викидом клинка. Це викидний ніж досить компактного та негроміздкого формату, тому він не стає іграшкою, а є цілком серйозним вашим помічником у щоденному використанні (EDC).
Йому характерна висока швидкість приведення в стан готовності, міцність корпусу та надійність механізму викиду клинка та кнопки.
Невеликий клинок Grand Way 170175 — кинджального типу, з неіржавкої сталі 440 С, із захисно-декоративним нітрид-титановим покриттям. 440 C славиться своєю опірністю корозії, зносу та довгим утриманням заточування.
У складеному вигляді ніж Grand Way 170175 дуже компактний. А в непередбачених обставинах, — навіть без висунутого клинка може послугувати ефективним засобом самозахисту. Склобій на кінчику колодки, яким забезпечений ніж, перетворює його на досить масивну та функціональну явару.
Склобій цього ножа-автомата — це також і гайка, що кріпить кліпсу до корпусу ножа, на ній же вони є й отвір під темляк, для реалізації різних типів підвісу.
Grand Way 170175 — якісний і технологічний викидний ніж фронтального викиду, зручний для носіння та використання, який займе гідне місце у вашому EDC-наборі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 236 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 140 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Покриття клинка | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | автомат |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 1 176 ₴







