Викидний ніж 170177-1 — це 270 грамів безкомпромісності. Стильний зовнішній вигляд, масивність, за якою криється міцність ножа та надійність його конструкції. Реально шалений викид гарного клинка зі сталі 440 °C.
Додаткові елементи у формі гвинта-склобоя на торці колодки й тугої кліпси тільки доповнюють загальну картину. Завдяки чималій вазі суцільнометалевого корпусу склобій набуває вже потужності молотка та допомагає вам впоратися не тільки з крихкими перешкодами на кшталт скла, але й чимось стійкішим і міцнішим — пластиком, гіпсокартоном, фанером, тонкими дошками.
Загалом, викидний ніж 170177 — це погляд на те, яким має бути сучасний викидний ніж. Стильний, безвідмовний. Справжній must have для шанувальників добрих залоз, одним тільки різновидом здатний відлякати шанувальників «проконсультуватися» в темному перевулку. А вже хижий клац фронтально викидного клинка здатний остудити будь-які гарячі голови, без застосування ножа за прямим призначенням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 270 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 140 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Покриття клинка | Paint, Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | автомат |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 1 176 ₴








