Викидний ніж 170201-31 є досить точною реплікою італійського автоматичного стилету. Цей тип ножів добре відомий у всьому світі (багато в чому завдяки кінематографу). Тому ця модель «викидушки» підійде не тільки тим, хто бажає просто придбати легкий і зручний складаний ніж, а й колекціонерам.
З суто технічного погляду модель 170201-31 являє собою автоматичний складаний ніж із боковим викидом клинка та замком Button Lock.
Цей тип ножів добре відомий у всьому світі (багато в чому завдяки кінематографу). Тому ця модель «викидушки» підійде не тільки тим, хто бажає просто придбати легкий і зручний складаний ніж, а й колекціонерам.
Клинок має чітко окреслену стилетоподібну форму, довжину 105 мм за ширини на 15 мм і товщини 2,8 мм. Виготовлений він зі сталі 440 C — недорогої, але міцної та практичної неіржавкої сталі. Спуски увігнуті.
Така форма клинка, очевидно, орієнтована насамперед на укол, але ріже цей ніж теж непогано. Впорається він і з роботою типу «проколоти та розпорити щось», наприклад, якесь паковання.
Матеріал колодки — пластик. Больстер і навершя — сталеві.
Ніж легкий (125 г), компактний (приблизно 140 мм у складеному стані) і дуже швидко приводиться в робоче положення завдяки автоматиці.
Цей стильний складаний стилет не раз слугуватиме доброї служби своєму власникові.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 125 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 140 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | Ratchet |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 538 ₴





