Grand Way 18053 — це автоматичний ніж із фронтальним викидом клинка.
Металева ручка (вона ж — корпус ножа) зроблена як міцна збита прямокутна брусочка — дуже ергономічна та компактна. Такий дизайн, хоч і має незвичний вигляд, але ергономіка його не викликає і найменших нарекань.
Надійності хвата та комфорту утримання сприяють спеціальні виступи та насічки для пальців на колодці. Також корпус ножа прикрашений і захищений плівкою з карбоновим патерном. Заборонено, це — додатковий плюс до стильності викидного ножа.
Головна перевага моделі полягає в тому, що керувати цим ножем можна не просто за допомогою однієї руки, а буквально одним пальцем, в один рух. Водночас, ніж-автомат однаково зручний лівші та правші.
Клинок у 18053 — симетричний, кинджального типу, виготовлений з 440 С, класичної марки сталі, популярної як у виробників ножів, так і в ножів. Що пояснюється її здатністю довго утримувати заточування та підвищеною неіржавкістю.
Ще одна цікава деталь ножа — склобій у завершенні колодки. Він же відіграє роль гайки для кліпси. Ця гайка-склобой — може стати гарним помічником у різних екстремальних ситуаціях.
18053 — якісна та компактна модель автоматичного ножа фронтального викиду, що вирізняється якістю механіки, зручністю використання й оригінальним стилем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 166 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 130 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | автомат |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 1 176 ₴








