До цього ножа підходить
Викидний ніж 9077 — це модель з автоматичною кнопковою системою розкладання (button lock), красивих, але повністю функціональними накладками з натурального дерева та цікавим за формою клинком.
Переваги викидного ножа 9077:
- Забезпечений одночасно швидкісною і водночас дуже надійною системою викиду клинка. Причому реалізоване це все дуже якісно та чітко припасоване.
- Механізм розкладання забезпечений запобіжним пристроєм, що запобігає будь-якому небажаному розкриванню ножа.
- Гарний дизайн без шкоди функціональності та практичності. Ніж є поєднанням класичних і сучасних рішень. Він підходить і як EDC-ножа, і як костюмний, а також здатний допомогти вам на пікніку.
- Дерев'яні накладки колодки забезпечують оптимальне заповнення долоні, ніж однаково зручний для різноманітних хватів.
- Клинок — класичних форм із невеликим, швидше декоративним фальшлезом, доповнює загальний дизайн і має оптимальні розміри для виконання більшості побутових завдань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Викидні |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴







