Grand Way 9078 — це модель викидного ножа з кнопковою автоматичною системою викиду клинка (plunge-lock), красивою, але повністю функціональною ручкою, забезпеченою вставками з натурального дерева.
Ніж 9078 — досить цікава модель із незабутнім дизайном, цікавим клинком і низкою декоративно-функціональних елементів, що абсолютно не заважають зручності та функціональності. Сталь 8Cr13MoV, з якої виготовлений клинок цього викидного ножа — оптимальний варіант для ножів такого типу — за поєднанням своїх якостей. Вона забезпечила цей клинок зносостійкістю, а також захистом від корозії та негативного впливу води.
Колодка — комбінація металу та деревини, практична та зручна для щоденного використання (EDC). Механізм викидання клинка ґрунтується на схемі plunge-lock кнопкового типу.
Ніж Grand Way 9078 — вдала за своїми характеристиками модель автоматичного розкладання, яка допоможе вам із легкістю впоратися з усіма повсякденними завданнями. Різні побутові роботи — нарізати фруктів, наробити бутербродів, розкриття паковання — все йому буде до снаги.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
До цього ножа ви можете придбати додатково шкіряний чохол зі шкіри вищого ґатунку від українського виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 132 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | Button lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 470 ₴





