1020 — це мисливський ніж з клинком із якісної неіржавкої сталі 440 С. Цей сорт сталі використовується у виробництві підшипників та інших виробів, що вимагають зносостійкості та надійності, тому не дивно, що він використовується для ножів. Сталь є вдалим варіантом для клинків, які використовують на полюванні та в похідно-польових умовах взагалі, оскільки вирізняється стійкістю до корозії й чудово працює навіть в умовах підвищеної вологості
Поверхня клинка прикрашена зображенням мисливця з рушницею і собакою та іншими тематичними малюнками, нанесеними туди за допомогою лазерного гравіювання.
Продумані форми дерев'яної колодки роблять ніж 1020 зручним у роботі. До того ж вона була оброблена спеціальним просоченням, яке підвищило її захисно-водовідштовхувальні властивості.
Ніж 1020, попри наявність декоративних елементів — абсолютно функціональний і пристосований для похідних умов. Середні розміри, неіржавкий клинок, зручна ручка, а також художнє оздоблення з металевим больстером роблять його не тільки надійним помічником мисливців і туристів, а й вдалим подарунком.
Купуючи ніж 1020 і його використання не потрібні жодні спеціальні роздільні здатності, він абсолютно легкий, що й вказується в супутньому ув'язненні експерта, що підтверджує, що він не належить до категорії холодної зброї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 136 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Мисливські |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴







