2290 LP – це нескладний ніж з клинком зі сталі 440 С, який підійде усім, хто захоплюється полюванням або туристичними походами. Цей ніж стане в нагоді для вирішення різних завдань, від приготування елементарних страв похідної кухні до роботи по лагерю.
Загальна довжина 260 міліметрів і клинок 135 міліметрів, роблять ніж 2290 LP оптимальним для використання в похідно-польових умовах. Сталь 440 С, при твердості 57-58 одиниць за Роквеллом, забезпечує міцність та зносостійкість та здатність довго тримати гостроту леза.
Дизайн ножа максимально простий та навіть утилітарний. Загалом, 2290 LP – це досить багатозадачний, робочий ніж без надмірностей.
Зручне руків’я є набірною зі шкіри, з больстером та навершям зі сталі. У наверші є отвір під темляк.
Ніж 2290 LP укомплектований піхвами з кордури, які зручні для поясного носіння та для зберігання його решту часу.
Ніж 2290 LP не відноситься до категорії холодної зброї, що і підтверджується експертним висновком, який (за бажанням) ви можете отримати у нашому магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 179 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 125 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Набірна шкіра |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Мисливські |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 951 ₴






