2290 VWP – це нескладний ніж з клинком зі сталі 440 С, який підійде усім, хто захоплюється полюванням або туристичними походами. Цей ніж стане в нагоді для вирішення різних завдань, від приготування елементарних страв похідної кухні до роботи по лагерю.
Загальна довжина 255 міліметрів і клинок 130 міліметрів, роблять ніж 2290 VWP оптимальним для використання в похідно-польових умовах.
Сталь 440 С, при твердості 57-58 одиниць за Роквеллом, забезпечує міцність та зносостійкість та здатність довго тримати гостроту леза.
Дизайн ножа максимально простий та навіть утилітарний. Загалом, 2290 VWP – це досить багатозадачний, робочий ніж без надмірностей. Ухописте руків’я зроблене з стабілізованої деревини, та має больстер та навершя зі сталі. У наверші є отвір під темляк. Ніж 2290 VWP укомплектований піхвами з кордури, які зручні для поясного носіння та для зберігання його решту часу.
Ніж 2290 VWP не відноситься до категорії холодної зброї, що і підтверджується експертним висновком, який (за бажанням) ви можете отримати у нашому магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 168 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 125 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Мисливські |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 853 ₴






