2291 EWD — це мисливський ніж із клинком із дамаску, який складається з шарів високо- і низьковуглецевих сталей, що чергуються між собою. У нескладного ножа 2291 EWD таких шарів 73, а до складу цього пакета входять сталі сортів CrWMn, T10A і 5CrNiMo. Твердість сталі міститься в діапазоні 58-59 одиниць за Роквеллом.
Довжина клинка 145 міліметрів, товщина в обуху 3,7 мм. Загальна довжина — 270 міліметрів. Таких характеристик досить для виконання більшості завдань, як у похідних умовах, так і в побуті. Хоча, він передбачає швидше святкове використання або як подарунок друзям, колегам і близьким.
Тильник і больстер ножа, прикрашений зображенням листя, виготовлений зі сталі. Колодка з натурального дерева оброблена спеціальним просоченням для дерева, яке глибоко проникає в деревину, і, висохнувши до твердого стану, забезпечує їй збільшення міцності та водовідштовхувальних властивостей. Також вона повною мірою розкриває красу деревини — і власник може милуватися багатством фактури та відтінків.
Чохол ручної роботи виготовлений зі шкіри вищої категорії, який вирізняється стриманою красою й надійністю.
Якщо вас приваблюють нескладні ножі з дамаської сталі, без зайвої химерності та декоративності, то 2291 EWD — це якраз відповідний вам варіант.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 180 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 125 |
| Марка стали клинка | Дамаск |
| Матеріал руків'я | 420 Steel, Палісандр |
| Матеріал чохла/ніжний | Кожа |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 59-61 |
| Тип | Дамаська сталь |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 420 ₴







