DKY 002 — це мисливський ніж із клинком із дамаської сталі. Під час кування такої сталі на ній формуються візерунки різного типу та типу. Цей клинок — це так званий дощовий дамаск, для якого характерні окремі елементи візерунків, що схожі на злегка розплітаються сліди дощових крапель.
DKY 002 — це невеликий, невтяжний ніж із клинком класичної форми, спусками від обуха, що утворюють тонке лезо. Середні розміри переводяться цей ніж у розряд універсальних. Товщина клинка в обуху — 2,4 міліметра — забезпечує йому необхідну міцність. У умілих руках такі ножі є серйозним інструментом.
Красива колодка з капа клена зручна як для великої, так і для вузької долоні — ніж впевнено лягає в руку. Сталевий больстер, латунна проставка та темлячний отвір не тільки прикрашають, а й додають мисливському ножу функціональності. Невеликий обмежувач, продовження больстера, не дає пальцям зісковзувати на лезо.
DKY 002 — це не легендарна зброя з дамаська, оточена міфічним ореолом, а цілком функціональний мисливський ніж із сучасної дамаської сталі, який припаде до душі прихильникам активного відпочинку. Водночас може ніж бути чудовим подарунком другу, колезі та вашим близьким. Ніж комплектується шкіряними піхвами та сертифікатом, що підтверджує, що він не є холодною зброєю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 140 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 110 |
| Марка стали клинка | Дамаск |
| Матеріал руків'я | 420 Steel, Кап берези, Латунь |
| Матеріал чохла/ніжний | Кожа |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Дамаська сталь |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 120 ₴







