Нескладаний ніж XG-B, завдяки своїм параметрам, по суті є невеликим мачете на тему непальського кукри.
Мачете — це гарний сороче-різальний інструмент, який є надійним помічником у похідних умовах, особливо в тих випадках, коли сокира або пила вам не особливо потрібні.
Завдяки тому, що клинок кукрі є поєднанням профілю «крила сокола» і заточування за увігнутою грані у формі літери «V», цей немала ніж має максимальний розщеплювальний ефект під час зустрічі з предметами.
Вся річ ще й у тому, що центр ваги в кукрі зміщений від колодки в бік леза. Отже, рубаючи цим клинком, ми наносимо потужні удари, не використовуючи м'язову силу, а працюємо завдяки інерції зброї. Що, звісно, дуже зручно під час тривалої рубання великого та твердого дерева.
Ляльки — це своєрідний мультиінструмент, що містить мачете, сокиру та ніж-тесак для важких робіт.
Марка сталі, використана для цього XG-B — 420. Вона оптимальна для мачетеподібних інструментів, клинок водночас має твердість 52-55 одиниць про Роквелла.
Ця сталь забезпечує XG-B міцністю і зносостійкістю, полегшуючи заточування в будь-яких умовах. Клинок із 420 сталі також чудово протистоїть корозії й іржі.
Колодка XG-B зроблена з надійного пластику і має продуману форму, що забезпечує зручне утримання ножа-кукри в руках.
Ніж XG-B комплектується ножами зі штучної шкіри. Лялька-ніж XG-B класифікується як туристичний і господарсько-побутовий інструмент, що не вимагає дозвільної документації під час його купівлі та використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 265 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 130 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Матеріал чохла/ніжний | мистецтв.шкіра |
| Загальна довжина | 325 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Спецпозначення |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴





