Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовим параметром цього ножа є маса ножа менш ніж 100 г.
Ніж спецпризначення WK 0047 — це цікавий виріб, спеціально розроблений для використання в критичних ситуаціях.
Сталь 3Cr13, з якої виготовлений клинок ножа WK 0047, має високі антикорозійні властивості та помірні характеристики міцності. Клинки з неї добре піддаються заточенню. Термін експлуатації клинка залежить від ступеня догляду за ним. У разі відповідного догляду ніж може зберігати свої різальні властивості до декількох місяців.
До того ж клинок WK 0047 забезпечений спеціальним покриттям, яке має захисні властивості. Ніж комплектується зручними пластиковими піхвами та підходить для шийного носіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 18 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 30 |
| Марка стали клинка | 3Cr13 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Матеріал чохла/ніжний | пластик |
| Загальна довжина | 75 мм |
| Покриття клинка | Paint |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Паковання | Блістер |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴



