Метальний ніж 6807 B скидається на форму та стиль наконечник списа або кинджал. По центру клинка виготовлений декоративний клинок-желобок.
Клинок і ручка метального ножа 6807 B виготовлені суцільно. Для зручнішого хвату та метання, його ручка обгорнута паракордом чорного кольору, під колір самого ножа. Колодка цього метального ножа має закінчення у вигляді вушка, яке дає змогу підвішувати його на карабін, прикріплювати до нього темляк або смужку тканини.
Клинок ножа 6807 B зроблений із пластичної 420 сталі, ударна в'язкість якої рятує клинки від замінів і фарбування, і водночас відновлюється їх гострота зовсім легко. Правиться ніж легко навіть у польових умовах, буквально на будь-якому камені.
Вирізняється клинок ножа 6807 B і корозійною стійкістю, він не боїться ні вологи та бруду. Комплектується цей метальний ніж чохлом із кордури, у якому його зручно зберігати та транспортувати до місця тренування. Невелика ціна метального ножа 6807 B робить його привабливим для метальників-початківців.
Метальний ніж 6807 B не належить до категорії холодної зброї та призначений виключно для використання в спортивно-розважальних цілях, що й підтверджує супутній висновок експертизи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 125 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 110 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | шнур, Метал |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Покриття клинка | Black Oxide |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Металеві |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴




