Призначення ножа 3507 B — використання для метання, тому його фальшлезо та скос обуха мають чисто декоративні функції. Ножі такого типу — це класика метальних ножів, дизайн підпорядкований практичності та функціональності. Виготовлений із неіржавкої 420 сталі, що вирізняється пластичністю. Ударна в'язкість цього сорту сталі дає змогу знизити типові у разі метанування пошкодження цього ножа.
Метальний ніж 3507 B зроблений суцільнометалевим, має декоративно-захисне покриття чорного кольору, а його колодка — це просто обплетений чорним паракордом хвостовик. Обшивка зроблена для зручності схоплення та запобігання ковзанню ручки в долоні.
Ніж 3507 B не належить до категорії холодної зброї, абсолютно легкий і не вимагає жодної дозвільної документації для продажу, покупки, зберігання й носіння.
Цей метальний ніж гарний як для метателей-аматорів, так і для досвідченіших користувачів. Його середні розміри (загальна довжина 212 міліметри, вага 72 грами грамів) роблять цей ніж універсальним і зручним у використанні.
Метальний ніж 3507 B добрий для використання як спортивної тренувальної зброї, для розваг на відкритому повітрі, якщо метання — це ваше хобі. Ніж комплектується простим кордуровим чохлом із можливістю носіння на ремені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 89 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 112 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | шнур, Метал |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 212 мм |
| Покриття клинка | Black Oxide |
| Твердість леза | 55-56 |
| Тип | Складные |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴



