3508 — це метальний ніж, призначений для спортивно-розважального використання.
Найчастіше метальні ножі робляться в екзотичних формах, проте 3508 має класичний вигляд і симетрію. Ніж такої форми більш звичний для метальників-початківців і передбачуваний у кидках і польоті.
Метальний ніж 3508 абсолютно легкий, тому що в нього немає відразу кількох ознак холодної зброї, жодної доступної документації для його використання не потрібно. Що й підтверджує супутній висновок експертизи.
Завдяки своїм характеристикам, ніж добре підходить для кидків у різні типи мішеней. 420 сталь, з твердістю 52-55 одиниць за Роквеллом, дає змогу клинку не отримувати серйозні пошкодження. Наприклад, у разі частих попаданнях, як-от ніж у ніж, що трапляються під час виконання серії метань. Вирізняється ця сталь і гарними показниками неіржавкості та стійкості до корозії, а завдяки її м'якості клинок легко точиться, що також актуально для метальних ножів.
Загальна довжина метального ножа 3508 — дорівнює 250 міліметрам. Товщина клинка в обуху практично три міліметри (2,7). Тому 3508 цілком підходить як допоміжний ніж, якщо основного у вас під рукою немає.
Колодка ножа 3508 обмотана паракордом чорного кольору, також комплектується піхвами з кордури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 127 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 130 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | шнур, Метал |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴




