Метальний ніж 6810 — гарний варіант під час вибору снаряда для спортивно-тренувальних занять та активного відпочинку. Як і всі ножі такого типу, 6810 видом і дизайном помітно відрізняється від мисливських і побутових ножів. Порівнюючи зі звичайним ножем, він швидше має «скелетну» конструкцію — нічого зайвого: утилітарні та функціональні форми.
Спортивно-мітальний ніж 6810 є суцільнометалевим, на ручці зроблена обмотка з паракорду. Ніж 6810 добре збалансований і належить до ножів середньої ваги, що забезпечує тому, хто метає точність потрапляння і передбачуваність поведінки в польоті.
Клинок виготовлений із неіржавкої 420 сталі, твердість клинка — у діапазоні 52-56 одиниць за Роквеллом. М'якість у поєднанні з ударною в'язкістю цієї сталі — гарний варіант для метальних ножів, яким протипоказана крихкість. Плюс до цього, клинок метального ножа 6810 швидко та легко точиться навіть у польових умовах
Метальні ножі вибирають з огляду на власну техніку та переваги, тому 6810 — гарний варіант для металь, що захоплюються. Його форми звичні й універсальні, тому дають змогу метати ніж із утриманням за клинок і за колодку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 205 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | шнур, Метал |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | value |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴



