17881 (2 в 1) — це пара метальних ножів в одному комплекті. Ножі забезпечені клинками листової, списоподібної форми. Ножі вирізняються стабільністю в польоті, зручністю використання й добре підходять для метання на малі та середні дистанції.
Вирізняються вони й універсальністю, оскільки ця парочка підходить для кидків у різні мішені — зроблені із із ізолону, дерева тощо.
Клинок метального ножа виготовлений із неіржавкої 420 сталі, яка не тільки не боїться вологи, а й ударних навантажень, а також легко точиться навіть у польових умовах.
Оброблення та покриття клинків — практичне сатинування, яке оберігає їх від подряпин і дрібних пошкоджень. Також клинок має декоративне покриття синіх і червоних кольорів, що прикрашають його та полегшують його пошук у природних умовах.
Конструкція ножів — суцільнометалева. Колодка — це хвостовик ножа, пристосований для ручного хвату. Для полегшення метального снаряда в колодки зроблені отвори. Звичний для метальних ножів обплетення в нього немає. Найвужчий з отворів можна використовувати для прив'язування темляка. Ніж також комплектується піхвами-чохлом із кордури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 90 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 80 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Металеві |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 315 ₴



