Набір метальних ножів F 007 (3 в 1) призначений для однієї мети — метання на дальні та ближні дистанції. Форма клинка в цих ножів є поєднанням списоподібного та кинджального типів.
У поєднанні з відсутністю особливо витичних елементів загальної конструкції, це забезпечує метальним ножам мінімальний опір і обтічність. Метальні ножі F 007 завдяки такій концепції, за належного вміння та вправності, легко вражають мішені різних типів на середніх і малих дистанціях.
Метальні ножі підходять, як початківцям практикуватися в метанні ножів, так і тим, хто продовжує удосконалювати свої навички умілим.
Всі ножі з набору не є холодною зброєю, до комплекту не він входить виписка з експертного висновку, що підтверджує це.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 60 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 100 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | шнур, Метал |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish, Black Oxide |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴




