Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага | 105 г |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 65 мм |
| Довжина колодки, мм | 90 |
| Додаткова інформація | Фукціонал: великий ніж, малий ніж, ножиці, консервний ніж, пляшкова відкривачка, пряма викрутка, штопор, шило |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | алюміній, гумопластик |
| Загальна довжина | 155 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Sleepjoint |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴




