Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 110 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал, пластик |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 55-56 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Sleepjoint |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴



