Ніж винятково надійний, адже клинок і ручка виготовлені з одного шматка високоякісної сталі марки 440С. Ця, відпрацьована у виробництві сталь, вже давно стала стандартом для виготовлення якісних ножів. Високий вміст вуглецю забезпечує якісне тривале різання, а додаткові домішки молібдену та ванадію роблять цю сталь зносостійкою, міцною і стійкою до іржі.
Деяка складність у заточуванні компенсується тривалою роботою леза без додаткової правки. Для роботи з волокнистими матеріалами під водою клинок ножа обладнується додатковим хвилястим заточуванням на обуху. Колодка ножа покрита яскравим полімерним складом для зручності утримання й кращої видимості. Ряд великих отворів у колодці полегшує конструкцію ножа, робить зручнішою в роботі та дає змогу кріпити ніж на страхувальний шнур або темляк. Жорсткі пластмасові піхви можуть вільно розміщуватися як на тілі плавця, так і на спорядженні й обладнані дуже міцною та надійною клямкою, що виключає втрату ножа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 85 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Додаткова інформація | У комплекті з чохлом є гумові ремінці для кріплення ножа на тілі дайвера або обладнанні. |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал, Гума |
| Матеріал чохла/ніжний | пластик |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Дайвінг |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴




