Насправді балісонг 1039 не є ножем-бабочкою – це металевий складний гребінець, виготовлений у даному форм факторі.
Вона зручна для щоденного використання, для носіння у кишені піджака або брюк, а також є стильним аксесуаром із нержавної сталі, який важить всього 137 грамів. І, звичайно ж, ця бабочка-гребінець добре підходить для використання як навчальний балісонг, для відпрацювання прийомів поводження з справжньою «бабочкою», відточування навичок фліппінгу.
Таким чином, балісонг 1039 є поєднанням двох концепцій – він є й стильним елементом вашого EDC-комплекту, який буде використову- вуватися за прямим призначенням, і як навчальний балісонг для любителів прийомів поводження з цими красивими різновидами ножів.
Крім того, вона відрізняється простотою конструкції – тут немає жодних кнопок, пружинок та інших деталей, які можуть легко вийти
вийти з ладу або засмітитися. Замок-стопер надійно запирає половинки рукояті і не дає лезу самовільно скластися.
Балисонг 1039 — це цікавий аксесуар для щоденного використання та хороший варіант подарунка для ваших близьких, друзів та колег.
Увага! Для занять фліппінгом балисонг повинен пройти мінімальну попередню підготовку. Різьбові з'єднання обов'язково повинні бути посаджені на різьбовий герметик. На втрачені з вини користувача болти та розкручені вироби Гарантія не поширюється!!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 137 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпеньок, Асіст |
| Дизайнер | Jesper Voxnaes |
| Довжина колодки, мм | 125 |
| Довжина, см | 91 мм |
| Довжина загальна, мм | 196 |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Кишенькова кліпса | Чотирьохпозиційна |
| Конструкція осьового гвинта | Шарикопідшипник |
| Марка стали | X50CrMoV15 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS 204P |
| Марка сталі/Матеріал клинка | S35VN |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Матеріал накладки/рукояті | Нержавіюча сталь, вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножни | Відсутні |
| Ножны | Немає |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складні |
| Обробка клинка | чорний оксид |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Відкривання ножа | Автоматичний |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість клинка, HRC | 57-58 |
| Твердість леза | 52-55 |
| Твердість сталі, HRC | 56-58 |
| Тип | Балісонги |
| Тип заточування | Plain |
| Тип ріжучої кромки | Свічина крайка |
| Довжина клинка, мм | 4 |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴




