Перевага 1066 PT2, як і інших ножів-метеликів перед іншими, розкладними ножами, полягає у швидкості та, як не дивно, у зручності відкриття. Відкривається балісонг 1066 PT2 за допомогою однієї руки, що займає якісь частки секунд. Після цього метелик 1066 PT2 надійно фіксується в розкладеному вигляді.
Інша перевага ножа-метелика, яка дає йому змогу перевершувати ті ж викидні ножі — це надійність конструкції та простота його виготовлення. У конструкції ножа 1066 PT2 немає пружинних механізмів і зайвих деталей. Лягати в ножі-метелику 1066 PT2 абсолютно нема чому.
У балісонгу 1066 PT2 поєднуються сучасні технології та данина традиціям. Сучасність полягає у використанні корозійної сталі 440 С, технологічності виробництва, яке забезпечило йому належну якість, завдяки чому 1066 PT2 прекрасно підходить для фліпінгу.
Балісонг 1066 PT2 — не належить до категорії холодної зброї, що підтверджується супутнім експертним висновком.
Внимание! Для занять фліпінгом балісонг має пройти мінімальну попереднє підготовку. Нарізні з'єднання Обов'язково мають бути посаджені на нарізний герметик. На загублені з вини користувача гвинти та розкручені вироби Гарантія не поширюється!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 140 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 122 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 227 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Балісонги |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴





