Балісонг 15-AB — це цікавий складаний ніж з оригінальним дизайном скелетного типу. Він вирізняється як простотою, так і оригінальністю рішень.
Дизайн тут підпорядкований функціональності — так, вигин колодки працює не тільки на красу зовнішнього вигляду, але й на ергономіку, ніж прекрасно лежить у руці, що забезпечує зручне й безпечне утримання. До того ж, напрямок цього вигину допомагає орієнтуватися в тому разі, коли ви дістаєте та розкладаєте ніж, не дивлячись.
Водночас 15-AB має легкість трансформації зі складеного вигляду в робочий, чому сприяє класичний осьовий вузол із латунними шайбами та пружний штифт, що замикає половинки колодки. Вам досить лише стиснути колодку, зробити зворотний рух, і клинок виявиться на волі.
Щодо клинка, то він виготовлений зі сталі 440С і належить до типу американський танто, який славиться своїми високими різальними властивостями та збільшеною контрольованістю різання.
Клинок та інші поверхні ножа, забезпечені захисно-декоративним ультрамариновим покриттям, що прикрашає його та доповнює корисні властивості неіржавкої сталі.
15-AB Grand Way — вдала модель ножа-метелики у сучасному виготовленні модель, яка має однаково добрий вигляд і в міському EDC-комплекті, і може стати в пригоді вам на пікніку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 104 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 126 |
| Кріплення | Немає |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Балісонги |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 333 ₴





