Ніж-балісонг 09-A — це невеликий ніж з оригінальним вигином клинка та ергономічною металевою ручкою. Він прекрасно лежить у руці, ергономічність ручки та упор п'яти клинка забезпечують зручне й безпечне утримання.
Балісонг 09-A має легкість трансформації зі складеного вигляду в робочий, чим сприяє простий і надійний механізм. Ніж 09-A розкладається буквально за кілька секунд і так само легко складається.
Метелик 09-A добре підходить для фліпінгу та інших трюків, які зазвичай роблять із ножами такого типу, а також сподобається всім шанувальникам активного способу життя, це не просто приємна іграшка, а й аксесуар, що розвиває моторику. Він цілком може увійти у ваш EDC-комплект і може стати в пригоді вам на пікніку. Ножі-балісонги зараз заново переживає хвилю популярності, і 09-A, ніж такого типу, — гарний варіант для тих, хто підшукує собі щось таке.
Внимание! Для занять фліпінгом балісонг має пройти мінімальну попереднє підготовку. Нарізні з'єднання Обов'язково мають бути посаджені на нарізний герметик. На загублені з вини користувача гвинти та розкручені вироби Гарантія не поширюється!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 153 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 130 |
| Марка стали клинка | 440 C |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Загальна довжина | 227 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Балісонги |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 371 ₴





