До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- L (КОРИЧН) -B або ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН)-B
Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовим параметром цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм .
Складаний ніж 152004 являє собою досить цікаву модель. Як за ціною фактично бюджетна версія EDC ножа, конструктивно вона багато в чому успадковує передових виробів із топового сегмента. У виробників дорогих брендів зараз досить-таки популярні такі складники. Але ось виготовляються вони там, зазвичай, з дорогих порошкових сталей, титанових сплавів та інших «аерокосмічних» матеріалів у тому ж дусі. У результаті, їхня ціна виходить в десять-двацяти раз дорожче, ніж у 152004 від Grand Way.
Складаний за такою високою ціною дасть змогу собі не кожен. Та й не кожен захоче.
Але якщо ви хочете стати володарем бюджетної моделі, яка матиме справжній сучасний дизайн — ніж 152004 ваш вибір.
Там, де в дорогих моделей ми стикаємося титан, там у цього ножа ми бачимо неіржавку марки 420. З «чотириста двадцятої» виготовлені й клинок, і ручка, що надає ножу сучасного «цільнометалев» вигляду. Ця недорога марка стали добре відома своєю прекрасною корозійною стійкістю. Ну і нехай, вона не така тверда, як дорогі порошкові сталі, зате вона проста в догляді та дуже легко точиться до дуже пристойної гостроти. До того ж її в'язкість робить її досить стійкою до механічних навантажень.
Конструктивно ніж являє собою складаний ніж-фліпер із замком frame lock.
Фліп у ножа досить чіткий і стабільний, чого навіть не чекаєш від ножа за такі гроші. Багато в чому цьому сприяють підшипники в осьовому механізмі (не часті гості в бюджетних моделях).
Як альтернативний плавник варіанту відкриття, у обуха є пара стандартного вигляду шпеників.
Клинок ножа має довжину 83 мм, товщину в добротні 3,3 мм і досить цікавий гринд із прямими спусками десь від середини. Підводи леза відполіровані та вироблені досить акуратно. І клинок, і ручка мають якісне матове покриття Ti-Ni (Titanium Nitride), яке не тільки додає краси ножу, але й дає додатковий захист від іржі та подряпин.
Колодка досить непогано імітує дорогі титанові моделі. Її форми обтічні та красиві. Низькопрофільний кліпс і темлячний отвір розташовані на викладених ним місцях. Навіть зняті фаски з ребер, як це заведено в куди дорожчих моделей. А якщо врахувати, що під Ti-Ni взагалі не розібрати, титан там у вас або недорога неіржавка неіржавка сталь, то... ну ви зрозуміли.
Загалом, модель 152004 являє собою етачний бюджетний різачок із модним дизайном, успадкованим від топових брендових виробів. Так, він не є чим те «ультрахювальним», але за свої гроші — це вельми цікавий і непогано зроблений ніжик. Він працездатний, легкий (157 г), компактний. Це справжній функціональний EDC-шнік. На виконання повсякденних побутових функцій його вистачить з лишком. Якщо ви не хочете переплачувати (нагадаємо, різниця вдесятеро- мінімум), але вам подобаються фрейм локи із сучасним дизайном, цей ніж — певний те, що вам потрібно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 157 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 117 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | 420 Steel |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Frame Lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 544 ₴





