
Нож Artisan Shark Damascus Titanium Gray
8 840 ₴
- В наявності
- Код: 27980227
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний ніж Artisan Shark — чудовий вибір на щодень. Сучасний дизайн у поєднанні з високоякісними матеріалами виділяє цю лінійку ножів серед інших.
Для виготовлення клинка використовується тришаровий ламінат, який вирізняється високими показниками міцності.
Форма клинка drop point робить використання ножа максимально комфортним і універсальним.
Для виготовлення колодки використовується титан TC4 зі вставками з вуглецевого волокна. Це додає ножу вишуканості.Також для комфортного носіння ножа є кліпса.
Завдяки керамічним кулькопідшипникам клинок витягується легко, а замок типу Frame Lock надійно його фіксує в робочому положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTISAN |
| Колір | Сірий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1707GD-GY |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 100 |
| Довжина загальна, мм | 227 |
| Додаткова інформація | Накладки на ручку з титану ТС4 зі вставками з вуглецевого волокна, Накладки на колодку з титану ТС4 зі вставками з вуглецевого волокна |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Shark, Shark |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus |
| Матеріал накладки/ручки | Титан |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Black |
| Загальна довжина | 227 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,8 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | gray |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 840 ₴





