Складаний ніж CJRB Barranca поєднує в собі нестандартні форми поряд із якісними матеріалами.
Ніж загальною довжиною 216 мм має симетричний клинок модифікованої форми wharncliffe зі сталі D2. Завдяки такій модифікації правка та заточування різальної крайки не потребує спеціальних навичок. Фінальне оброблення клинка stonewash приховує на клинку подряпини, які можуть з'явитися під час тривалої експлуатації ножа. Прямі високі спуски та фальшлезо забезпечують ножу чудові різальні властивості.
Колодка виготовлена зі склотекстоліту G-10, а комбінація полірованої поверхні із шорсткою запобігає зісковзуванню ножа під час роботи. Комбіновані накладки закривають замок Liner Lock, який призначений для фіксації клинка у відкритому положенні.
Для зручності є двостороння кліпса та отвір для кріплення темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94.5 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1909-BKF |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 94,5 |
| Довжина загальна, мм | 216 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Barranca, Barranca |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 216 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴






