Колодка без зайвих вигинів чудово лежить у руці, а накладки виготовлені з текстурного склотекстоліту G-10 запобігають зісковзуванню ножа під час робіт.
Витягується клинок за допомогою шпеника, а плавний його вихід забезпечує наявність керамічних кулькопідшипників.
Двостороння кліпса дає змогу переставити її під потрібну руку за потреби.
Витягується клинок за допомогою шпеника, а плавний його вихід забезпечує наявність керамічних кулькопідшипників.
Двостороння кліпса дає змогу переставити її під потрібну руку за потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Колір | Зелений |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 93 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1905-GNF |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 93 |
| Довжина загальна, мм | 213 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Centros, Centros |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 213 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴






