Складаний ніж Feldspar Small зменшена копія повнорозмірного Feldspar.
Модель обладнана клинком профілю drop point і виготовлена з високоякісної сталі D2 з декоративною фінальною обробкою Stonewash, яка надає металу неоднорідну матову поверхню. Форма клинка вважається універсальною і має чудові коляльні та різальні властивості. Витягується клинок за допомогою фліпера, а наявність кулькопідшипникової системи забезпечує плавний вихід клинка.
Накладки на ручку виготовлені з ударостійкого склотекстоліту G-10, який забезпечує надійне утримання у руці, а привабливий зовнішній вигляд виробу досягається завдяки поліруванню.
Модель має двосторонній кліпс і отвір для кріплення темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 81.3 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1912S-BKC |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 81,3 |
| Довжина загальна, мм | 200 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Feldspar Small, Feldspar Small |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴






